Catz & Dogz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Catz & Dogz

Catz & Dogz

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Što napraviti kad se psi potuku?

Go down 
Autor/icaPoruka
retrieverica
Administrator
Administrator
retrieverica

Broj postova : 140

Što napraviti kad se psi potuku? Empty
PostajNaslov: Što napraviti kad se psi potuku?   Što napraviti kad se psi potuku? Emptyuto vel 05, 2008 2:12 am

i sam naziv topica govori.........
ja neznam točno, ali znam da mi je jedna cura rekla da kad se psi potuku da ih treba povuč ili za nogu ili za rep, NIKADA NIŠTA OKO GLAVE jer ako je ovaj drugog čopio onda če ga još jače stisnuti (s zubima)........i NIKAD a ma baš NIKAD nemojte pse povlačit jedne od drugih ako je jedan čopio drugoga jer če ga tada jače ozljediti!
a sad vi pišite ako imate ikakva iskustva s tim........ Neutral

https://catzdogz.forumcroatian.com
ivica kusturin

Broj postova : 1

Što napraviti kad se psi potuku? Empty
PostajNaslov: info   Što napraviti kad se psi potuku? Emptysub vel 06, 2010 2:36 pm

retrieverica je napisao/la:
i sam naziv topica govori.........
ja neznam točno, ali znam da mi je jedna cura rekla da kad se psi potuku da ih treba povuč ili za nogu ili za rep, NIKADA NIŠTA OKO GLAVE jer ako je ovaj drugog čopio onda če ga još jače stisnuti (s zubima)........i NIKAD a ma baš NIKAD nemojte pse povlačit jedne od drugih ako je jedan čopio drugoga jer če ga tada jače ozljediti!
a sad vi pišite ako imate ikakva iskustva s tim........ Neutral
Pa kad dodje vec do tuce pasa najbolje ih rastaviti polivajuci ih vodom po glavi sve dotle dok se ne rastave. bounce
[Vrh] Go down

Što napraviti kad se psi potuku?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.