Catz & Dogz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Catz & Dogz

Catz & Dogz
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hoce li netko ici skoro u Dumovec?

Go down 
Autor/icaPoruka
Marija




Broj postova : 1
Join date : 29.06.2008

Hoce li netko ici skoro u Dumovec? Empty
PostajNaslov: Hoce li netko ici skoro u Dumovec?   Hoce li netko ici skoro u Dumovec? Emptypon lip 30, 2008 8:03 pm

Dobar dan. prvi sam put ovdje. Imam jedno pitanje: ide li itko uskoro u Dumovec, da mi posjeti jednog psa i vidi u kakvom je stanju.
Nasla je sestra psa s uzicom i potvrdom o cijepljenju 20.5.08. Od veterinara smo saznali ime vlasnice i adresu na kojoj vise nije. Saznali smo i kad je pas cijepljen i da vlasnica ima jos jednog psa - crnu PIPI kujicu. Ovo je zuckasti mozda terijer, srednje velicine, zove se JURA, ali nije reagirao niti na Juru, ni Juricu, ni Jureka. Vjerojatno su ga drukcije zvali. Kad smo spomenuli Pipi, odmah je veselo lajao.
Kako imamo tri udomljena psa, jednu preslatku pesicu vec skoro trinaest godina, a i seatra je vec udomila dva psa, a zivimo u stanu, jednostavno ga nismo mogli udomiti.
Zvali smo udrugu Suza, razgovarali s gospodjom Tanjom, u nadi da ce nam pomocu JMBG broja pronaci adresu vlasnice. Nista. Vec je proslo tjedan dana otkad je desetogodisnji preslatki JURA, koji zna pružati šapice, koji zna hodati uz nogu bez lajne, pronadjen u parku Trnsko.
Gospodja Tanja predlozila je da ga odvedemo u Dumovec, dok ne pronadjemo vlasnicu. Vlasnica bi trebala doci u banku podignuti penziju ovaj tjedan.

Zvala sam sve moguce brojeve, sva prezimena ista kao i prezime vlasnice, ali, bez rezultata.
Zvala sam i sve udruge za zastitu zivotinja, ali mislim da one samo stite sebe.
D Dumovcu nam je gdja Tatjana obecala zvati policiju da pozove vlasnicu, imaju u Suzi JMBG koji sam ja nabavila, valjda imaju i noviju adresu ili bar svoje metode, ukolko je bacila sirotog psica na ulicu.
Medjutim, nitko me o tome nije obavijestio. Veterinara vlasnica nije zvala, iako je psu ostavljena ogrlica s markicom o cijepljenju i ona protiv buha.

Izgleda da je Jura izbacen na ulicu, jer ga je mogla do sada potraziti. Veterinara nije zvala (stanica Susedgrad). Navodno vlasnica s kcerkom zivi negdje na Šublinom bregu na Perjavici, ili tak nesto.

Sada imam pitanje: ide li tko uskoro u Dumovec? Ja sam jako daleko, a ne vozim auto. Voljela bih znati kako je JURA. Jako se bojim za njega. Ukolko se vlasnica ne pojavi, hoce li ga neka dobra dusa udomiti? Tolko je miroljubiv, moja ga je sestra cuvala 2 dana u kuci. Uzasno mi je pri pomisli da nikome vise nece pruzati capicu, fa ga nitko nece setati, da ga nitko nece podragati.

Imam njegovu sliku, kako je staviti ovdje na forum?

Molim da mi netko odgovori.

Puno hvala,

Marija
[Vrh] Go down
 
Hoce li netko ici skoro u Dumovec?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Catz & Dogz :: Azili i druge dobrotvorne ustanove :: Gradsko sklonište za napuštene životinje - Dumovec-
Forum(o)Bir: