Catz & Dogz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Catz & Dogz

Catz & Dogz
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Frederika - HITNO!!!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
retrieverica
Administrator
Administrator
retrieverica


Broj postova : 140
Join date : 03.02.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptysub vel 09, 2008 2:07 pm

Hej! Ja sam Frederika, mala križanka stara samo osam mjeseci. Oporavljam se od teškog otvorenog prijeloma potkoljenice - bilo je grozno i bono, no hrabro sam podnjela sve operacije i silne injekcije. Sada svakodnevno uveseljavam i ohrabrujem svoje ranjene pseće prijatelje u bolnici, ali u kavezu mi je tjesno i hladno, voljela bih iči kući... No, svoje kuće još nemam, i moram se još malo oporavljati ovdje. Najviše bih voljela dočekati Božić među svojim novim ljudima!
Ja sam još malena pa se strašno volim igrati i maziti, brzo vrtim repićem čim mi se netko približi, i nikad mi ne pada na pamet zarežati. Jednostavno obožavam ljude i jedva čekam da me netko od vas zavoli i odvede kući!

Frederika - HITNO!!!! Frederikaor1
[Vrh] Go down
https://catzdogz.forumcroatian.com
retrieverica
Administrator
Administrator
retrieverica


Broj postova : 140
Join date : 03.02.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptysub vel 09, 2008 2:07 pm

Ajde molim vas, ako netko moze uzet Frederiku na privremeno cuvanje dok se ne udomi!!! Stvarno je vec postalo jako, jako hitno.
O cem se radi? Stvar je u tome da se ona vec 6 mjeseci oporavlja od gadnog prijeloma straznje noge. Rana je bila komplicirana i oporavak dug i bolan. Prosla je puno operacija, i jos par operacija ju ceka. Sve je uspjelo lijepo zarast, ali nema cirkulacije tako da joj je noga jako naotecena. Nogu bi trebalo masirat 2 puta dnevno, sto mi volonteri bas i ne uspjevamo, jer uz nju, imamo jos dvadesetak pasa na brizi.
Naravno da bi oporavak bio puno brzi da je ona kod nekog doma, a ne u malom i hladnom kavezu gdje ne dobiva svu paznju oju joj je potrebna.
Evo i slika di se bolje vidi o cem se radi.

Ovo je Frederika kad je tek dosla.
Frederika - HITNO!!!! 7f984CFMC5KTkjSY

I evo je slikano prije par mjeseci, vidite kak je nogica natecena
Frederika - HITNO!!!! 2002917997197653156_rs


Zadnja promjena: ; sub vel 09, 2008 2:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://catzdogz.forumcroatian.com
Ema
Moderator
Moderator
Ema


Broj postova : 105
Join date : 04.02.2008

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptysub vel 09, 2008 2:11 pm

Ja ne vidim slike (2 zadnje)

Rado ali ne mogu Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
[Vrh] Go down
golden retriverica
Moderator
Moderator
golden retriverica


Broj postova : 67
Join date : 05.02.2008

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptysub vel 09, 2008 2:58 pm

jadnica... Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Ema
Moderator
Moderator
Ema


Broj postova : 105
Join date : 04.02.2008

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptysub vel 09, 2008 3:14 pm

vidim slike Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Neutral pale
[Vrh] Go down
Tinka




Broj postova : 1
Join date : 09.02.2008

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptyned vel 10, 2008 12:14 am

a jooj Crying or Very sad ,jadnica mala,kako joj se to dogodilo???
[Vrh] Go down
Ema
Moderator
Moderator
Ema


Broj postova : 105
Join date : 04.02.2008

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptyned vel 10, 2008 11:10 am

Tinka je napisao/la:
a jooj Crying or Very sad ,jadnica mala,kako joj se to dogodilo???

To sam i ja htijela pitat. Neutral
[Vrh] Go down
retrieverica
Administrator
Administrator
retrieverica


Broj postova : 140
Join date : 03.02.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Emptyned vel 10, 2008 2:35 pm

auto ju je udario...............a možda i pogazio.............neznam sad točno......... pale
[Vrh] Go down
https://catzdogz.forumcroatian.com
Sponsored content





Frederika - HITNO!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Frederika - HITNO!!!!   Frederika - HITNO!!!! Empty

[Vrh] Go down
 
Frederika - HITNO!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Catz & Dogz :: Azili i druge dobrotvorne ustanove :: Noina arka-
Forum(o)Bir: