Catz & Dogz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Catz & Dogz

Catz & Dogz
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Horna - mješanka u tipu ptičara

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
retrieverica
Administrator
Administrator
retrieverica


Broj postova : 140
Join date : 03.02.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Horna - mješanka u tipu ptičara Empty
PostajNaslov: Horna - mješanka u tipu ptičara   Horna - mješanka u tipu ptičara Emptysub vel 09, 2008 2:01 pm

Pozdrav svima! Ime mi je Horna, ali drazi mi je moj nadimak - Ptici. Krizanka sam pticara, stara oko tri godine. Jos prosle godine na proljece sam imala svoje ljude i dom. No, moja je obitelj otisla na more, a mene su usput ostavili kraj ceste, samu u nepoznatom gradu. Nekako sam se snalazila lutajuci, ali ocekivala sam bebe, i sve mi je postalo puno teze, a glad me mucila vise nego prije. A onda je od nekud dojurio auto... Sjecam se samo jakog udarca i strasne boli... Hitnom intervencijom spasen je moj zivot i moja ozlijedena noga, ali moje bebe nikad nisu dosle na svijet.

Sad zivim u malom kavezu, okruzena drugim bolesnim pesekima, a nozica mi se lijepo oporavlja, Zavoljela sam ove ljude koji se brinu za mene, i jako im se veselim kada mi dodu. Ipak, voljela bih da uskoro dode netko tko ce me povesti sa sobom. Tako si jako zelim opet imati svoje ljude i pravi dom - ovaj put zauvijek!


Horna - mješanka u tipu ptičara Hornic
[Vrh] Go down
https://catzdogz.forumcroatian.com
Ema
Moderator
Moderator
Ema


Broj postova : 105
Join date : 04.02.2008

Horna - mješanka u tipu ptičara Empty
PostajNaslov: Re: Horna - mješanka u tipu ptičara   Horna - mješanka u tipu ptičara Emptysub vel 09, 2008 2:03 pm

Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Tužno
Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

Reci nam kada nađe gospodara-ovaj put zauvjek!!!
[Vrh] Go down
 
Horna - mješanka u tipu ptičara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Catz & Dogz :: Azili i druge dobrotvorne ustanove :: Noina arka-
Forum(o)Bir: